W pierwszy piątek października b.r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy A.W. Klima w Redzie, przy ul. Wejherowskiej 21. W wydarzeniu, dedykowanym naszym pracownikom oraz współpracownikom, wzięło udział ponad stu uczestników. Cała ceremonia odbyła się w nowej hali produkcyjnej, zaaranżowanej w eleganckim, wieczorowym stylu.

Ważnymi momentami tego wieczoru były przemówienia i prezentacje właścicieli przedstawiające historię firmy, jej misję i wartości. Odbyło się też symboliczne przecięcie wstęgi oraz rozmaite atrakcje zorganizowane z myślą o uczestnikach.

– Dziś świętujemy kolejny ważny moment i nowy etap w historii A.W. Klima – mówił Andrzej Wąchalski, założyciel firmy A.W. Klima. – Wierzę głęboko, że nasza nowa siedziba będzie centrum wielu sukcesów i dalszego dynamicznego rozwoju spółki.

Nowa siedziba zlokalizowana na działce o powierzchni prawie 4000m2 składa się z części biurowo-socjalnej, nowej hali produkcyjnej, większej powierzchni magazynowej i placu manewrowego. Przestrzenie biurowo-socjalne zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach wszystkich działów, z uwzględnieniem ich potrzeb oraz charakteru codziennej pracy.

– Nowa siedziba nawiązuje do naszych wartości – tłumaczył Paweł Wąchalski, prezes A.W. Klima. – Jakość odnosi się nie tylko do wykonywanych przez nas usług, dbałości o szczegóły, czy komunikacji, ale także miejsca pracy. Przestrzeń, zieleń i swobodna, przyjazna architektura wnętrz sprzyjają budowaniu relacji i zaangażowania – wartościom, którymi kierujemy się na co dzień – dodał.

Nowa infrastruktura produkcyjno-magazynowa to nowe możliwości dla firmy. Zwiększy się wydajność produkcyjna, dzięki czemu spółka rozwinie prefabrykację elementów wentylacyjnych zarówno na własne, jak i zewnętrzne potrzeby. W pierwszej połowie października uruchomiono prace w nowej hali produkcyjnej. Nowy obiekt usprawni też procesy logistyczne spółki, a zwiększona powierzchnia magazynowa zdecydowanie wpłynie na efektywność pracy w firmie.

Obecny rok jest czasem wielu zmian w życiu spółki. Otwarcie siedziby jest przełomowym momentem tego roku i z pewnością będzie ważnym rozdziałem w historii A.W. Klima, a także zapowiedzią umocnienia pozycji firmy w Polsce Północnej.