INSTALACJE GRZEWCZE I CHŁODNICZE

Realizujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji grzewczych i chłodniczych obiektów biurowych, użyteczności publicznej oraz wszystkich typów obiektów przemysłowych. Proponujemy fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalne i kompleksowe usługi projektowe w zakresie budowy, a także modernizacji instalacji grzewczych oraz chłodniczych.

Wykonawstwo instalacji chłodniczych

Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji chłodniczych. Stosowane przez nas systemy do chłodzenia technologicznego sprawdzają się w wymagających warunkach i różnorodnych zastosowaniach przemysłowych.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem, montażem oraz serwisem każdego rodzaju instalacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi dotychczasowych realizacji dobieramy optymalne rozwiązania zapewniające odpowiednią wydajność i efektywność chłodniczą, obniżając przy tym koszty produkcji. Jesteśmy otwarci na wdrożenie indywidualnych rozwiązań w zakresie wykonawstwa instalacji chłodniczych w zależności od potrzeb danej inwestycji.

W zakresie instalacji chłodnictwa przemysłowego rekomendujemy zastosowanie systemów wody lodowej. Instalacje tego typu znajdują zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz chłodzeniu maszyn, czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest obniżenie temperatury w procesie technologicznym.

Wykonawstwo instalacji grzewczych

Wykonawstwo instalacji grzewczych polega na wykonaniu i montażu systemu grzewczego, który zapewni efektywne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń w różnego typu budynkach usługowych, użyteczności publicznej czy przemysłowych. Ważne jest, aby instalacja była wykonana zgodnie z wymaganiami technicznymi, przepisami prawnymi i normami bezpieczeństwa.

Nasza oferta obejmuje wykonawstwo instalacji grzewczych zapewniające uzysk pożądanych temperatur, komfort cieplny oraz obniżenie kosztów eksploatacji. W kompleksowych rozwiązaniach wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła, a także bardziej tradycyjne kotłownie, węzły gazowe, promienniki gazowe i wodne oraz ogrzewanie urządzeniami wentylacyjnymi – centralami, rooftopami, a także ogrzewanie płaszczyznowe. Doradzamy w kwestiach wyboru najbardziej efektywnych i ekonomicznych rozwiązań, w tym wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Wykonawstwo instalacji grzewczych – oferta

Szczegółowa oferta w zakresie wykonawstwa instalacji grzewczych obejmuje:

  • projektowanie systemu grzewczego – dopasowanie odpowiedniego rodzaju ogrzewania do warunków budynku oraz potrzeb inwestora
  • dobór urządzeń grzewczych
  • montaż urządzeń – w tym montaż kotłów, wymienników ciepła, grzejników i innych elementów systemu grzewczego
  • montaż instalacji – montaż rur, zaworów, grzejników oraz wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych
  • ustawienie i regulacja urządzeń – dopasowanie ustawień urządzeń do indywidualnych potrzeb i preferencji inwestora
  • konserwacja i serwis – regularne przeglądy, konserwacja i naprawy systemu grzewczego w celu zapewnienia jego sprawnej i bezpiecznej pracy