Klimatyzacja biurowa

Klimatyzowanie pomieszczeń biurowych stało się bezwzględną normą. Odpowiednio dobrana klimatyzacja biurowa pozwala stworzyć i utrzymać komfortowe warunki pracy niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Zapewnia wysoką jakość powietrza dzięki filtracji, z zachowaniem wysokiej efektywności energetycznej.

Projektując instalacje klimatyzacyjne zwracamy szczególną uwagę na kompleksowość usługi, najwyższą jakość uwzględniającą optymalizację kosztów oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Klimatyzacja serwerowni – klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja serwerowni i pomieszczeń technicznych powinna gwarantować chłodzenie całoroczne bez względu na temperatury zewnętrzne. To jednak nie wszystko. Klimatyzacja pomieszczeń technicznych musi spełniać dużo wyższe wymogi w zakresie chłodzenia, by zapewnić niezawodność pracy specjalistycznego sprzętu informatycznego. Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza w dużych serwerowniach lub pomieszczeniach Data Center.

Najlepszym rozwiązaniem w tego typu pomieszczeniach jest klimatyzacja precyzyjna – system klimatyzacji złożony modułów o podwyższonych parametrach chłodzących, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Dzięki modułowej budowie klimatyzacja precyzyjna umożliwia rozbudowę infrastruktury chłodniczej w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na moc chłodniczą.

Klimatyzacja precyzyjna do serwerowni i pomieszczeń technicznych zapewnia:

  • chłodzenie dla szczytowej mocy urządzeń technicznych
  • pracę ciągłą przez cały rok
  • pracę naprzemienną i awaryjną
  • możliwość monitoringu stanu urządzeń
  • możliwość utrzymywania odpowiedniej wilgotności