INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE

Instalacja wodna i kanalizacyjna są ze sobą ściśle powiązane. Obie instalacje wykonuje się najczęściej jednocześnie, jednak każda z nich ma inne wymagania, odrębny układ przewodów rurowych i osprzętu przeznaczony do doprowadzania wody i odprowadzania powstałych w wyniku użytkowania ścieków.
Warunkiem sprawnej pracy instalacji wod.-kan. jest projekt, uwzględniający między innymi poprawne podłączenie podejść od urządzeń sanitarnych.

Instalacje wodno-kanalizacyjne – oferta

Jako doświadczeni specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej to wieloetapowy proces, który wymaga indywidualnego podejścia w zależności od rodzaju obiektu, w którym się znajduje. Specjalizujemy się w realizacji projektów instalacji wodno-kanalizacyjnych zarówno w obiektach użyteczności publicznej, obiektach biurowych, jak i budynkach przemysłowych.

Nasze doświadczenie, zastosowanie nowoczesnych technologii i wysokiej klasy materiałów instalacyjnych przekłada się na trwałość i niezawodność montowanych instalacji. W celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania instalacji, oferujemy okresowe przeglądy konserwacyjne.

W zakresie wykonania instalacji wod.-kan. zapewniamy:

  • montaż wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych
  • montaż wewnętrznych i zewnętrznych instalacji wodnych
  • kompleksowe remonty instalacji sanitarnych
  • montaż kanalizacji deszczowych